O firmie

Istniejemy na rynku od ponad 15 lat. Niewielki zakład, który powstał z pasji, impulsu oraz miłości do drewna, dziś jest firmą o krajowym zasięgu, która zatrudnia fachowców z wielu dziedzin.
Od czasu kiedy stawialiśmy pierwsze kroki, aż po dzień dzisiejszy – nieustannie staramy się łączyć pasję z wiedzą oraz umiejętnościami, by tworzyć meble najwyższej jakości.

 

Ugruntowana pozycja na rynku i grono zadowolonych klientów sprawiają, że wciąż szukamy sposób na doskonalenie naszych produktów. Chcemy by każdy projekt, od całościowych aranżacji po najmniejszy mebel, odbijał wieloletnie doświadczenie całego zespołu firmy Kameb.

 

Skupiamy specjalistów najwyższej klasy – projektantów, stolarzy i lakierników z wieloletnim stażem w swoich profesjach. To oni – i ich praca – stanowią wartości naszej firmy. Jednocześnie jesteśmy otwarci na współpracę z otoczeniem – architekci i designerzy stale obecni są w naszym otoczeniu.
Zapraszamy do niego również Państwa.

Jak tworzymy

Wstępna obróbka drewna

Pierwszy krok, który nieodmiennie stanowi o wysokiej jakości naszych produktów. Starannie wyselekcjonowane materiały trafiają w ręce naszych specjalistów od wstępnej obróbki. Z tych elementów powstaną meble.

.01

Czyszczenie i lakierowanie

Czuwamy nad detalami, koncentrujemy się na każdym szczególe. Na tym etapie formuje się charakter, kolor i faktura powierzchni. Lakier naniesiony na oczyszczoną powierzchnię tworzy prawdziwą trwałość.

.02

Projekt i cięcie elementów

Projekt zostaje przeniesiony w rzeczywistość. Na tym etapie meble zyskują kształt oraz funkcjonalność. Instalujemy niezbędne moduły, sprawdzamy spasowanie elementów oraz poziom zabezpieczenia.

.03

Dostawa i montaż

Meble trafiają do klienta. Nasi specjaliści zajmują się transportem oraz montażem całości we wskazanym miejscu.

.04

Zainteresowany?

Przejdź do podstrony kontaktu i zostaw wiadomość. Skontaktujemy się z przygotowaną
spersonalizowaną ofertą, która spełni twoje oczekiwania.

Przejdź do kontaktu

Nowy wymiar mebli